Promocje
Mieszanka warzyw GRYS 500g (K1195)
Mieszanka warzyw GRYS 500g (K1195)

11,90 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
Kardamon cały 20g (K102)
Kardamon cały 20g (K102)

5,60 zł

Cena regularna: 7,00 zł

Najniższa cena: 7,00 zł
szt.
Produkt dnia
Dzisiaj polecamy szczególnie:
Laska wanilii 1szt. (K98)
Laska wanilii 1szt. (K98)

12,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody i wyróżnienia

MŁYN "KŁOS-POL" powstał w 1987 roku. Jego właścicielem jest Wojciech Gil, który w początkowych latach dzierżawił budynek napędzany silnikami elektrycznymi. Wówczas pracowało w nim jedynie 2 osoby, które zajmowały się głównie usługą dla gospodarstw domowych. Usługa ta dotyczyła przede wszystkim przemiału zbóż do wypieku domowego chleba, jak i śrutowania zboża na paszę dla zwierząt.

Na początku lat 90. MŁYN został kupiony na własność. Wtedy zajęto się również produkowaniem mąki na większą skalę, czego efektem było rozpoczęcie współpracy z piekarniami. Coraz większe zamówienia skłoniły nas do rozbudowy MŁYNA. W latach 2000-2005 prowadzone były prace budowlane, które pozwoliły na powstanie magazynów otrębowych i mącznych, jak i rozbudowę części socjalnej, biurowej i laboratoryjnej zgodne z wymogami unijnymi.

Obecnie specjalizujemy się w produkcji mąki żytniej różnych typów, jak i w sprzedaży produktów zbożowych. Zboże zakupujemy głównie z naszego regionu tj. z Podkarpacia, ale i również z Lubelszczyzny (głównie od mniejszych rolników).

W 2012 roku, aby wyjść oczekiwaniom klientów zrodził się pomysł sprzedaży detalicznej naszych produktów. Widząc coraz większe zainteresowanie kupna produktów naturalnych podjęliśmy decyzję o sprzedaży internetowej i otworzeniu sklepu w naszym Młynie, gdzie znalazłyby się mąki, kasze, pestki i inne. I TAK TEŻ SIĘ STAŁO.

Dziś poza sprzedażą mąk do piekarni zajmujemy się też sprzedażą internetową i detaliczną. Przystosowaliśmy do tego kolejne pomieszczenie, gdzie są przechowywane i pakowane produkty. Obecnie poszukujemy produktów najwyższej jakości z wszystkich regionów Polski. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę, aby byli Państwo w pełni zadowoleni ;)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ;)

 

Z poważaniem,

Wojciech Gil

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl